Пакет поліетиленовий у рулоні на шпулі

купить пакеты полиэтиленовые Исток
целлофановый пакет Исток
купить пакеты полиэтиленовые Исток
целлофановый пакет Исток
Опис товару

Компанія «Істок» пропонує пакети поліетиленові на шпулі в рулоні – різновид упаковки, яка використовується для зберігання, перевезення харчової продукції, непродовольчих виробів. Такі пакети надійно захищають вміст, збільшують період зберігання продуктів, оптимізують обслуговування гіпермаркетів.

Характеристики

Матеріал:

Ширина:

Висота:

Товщина:

Колір:

вибір кольору

Друк:

є

Докладно Приховати

Розмірна лінійка фасувальних пакетів 

Пакети на шпулі скріплені послідовно, поставляються в рулонах. Наявність втулки дозволяє встановлювати рулон на кронштейни і виставляти його в торговий зал. Це забезпечує легкий доступ та простоту використання для покупців. Упаковка підходить для фасування сипучої продукції, риби, овочів, здобних виробів. 

В нашому асортименті представлені такі розміри поліетиленових пакетів:

 • 24х40 (700 штук у рулоні);
 • 26х40 (950 штук у рулоні);
 • 24х40 (700 штук у рулоні);
 • 26х40 (950 штук у рулоні).

Також пропонуємо замовити поліетиленові пакети на втулці під Ваше замовлення за характеристиками та параметрами у потрібній кількості. Виготовляємо упаковку для великого, середнього та малого бізнесу відповідно до всіх стандартів.

Виробництво поліетиленових пакетів

Упаковка на шпулі виготовляється з поліетилену:

 • низького тиску;
 • високого тиску.

Процес виробництва однаковий для різних матеріалів відрізняється лише температурою плавлення. Для виготовлення упаковки використовується екструдер, де продукція проходить кілька етапів: чиста сировина засипається у відсік обладнання, в нагрівальній камері перемішується і плавиться до однорідного стану, після чого видавлюється склад через отвір. Під впливом повітряних потоків готовий рукав охолоджується, намотується на барабан, отримуючи вид рулону.

Остаточний вид виріб набуває на верстаті виробництва пакетів:

 • рукав нарізається за розмірами;
 • формується донний шов;
 • шви спаюються.

Виготовлення поліетиленових пакетів на шпулі в рулоні контролюється на кожному етапі, тому вироби відповідають санітарним вимогам, які безпечні при контакті з харчовими продуктами.

Чому вигідно купити пакет поліетиленовий на шпулі в рулоні

Пакети, завдяки з'єднанню по короткій стороні, легко розмотуються по довжині полотна і відриваються по лінії зрізу без пошкоджень. Вони можуть бути прозорими та з відтінком. Упаковка, яку можна купити оптом у компанії «Істок», заощаджує місце при використанні вертикального валу. Рулон на втулці можна розмістити поруч із продуктами у супермаркеті чи магазині.

До переваг продукції компанії «Істок» належать:

 • Доступна вартість. Виробляємо пакети на шпулі у великих обсягах для великого бізнесу вже понад 20 років, що дозволяє утримувати конкурентну ціну на ринку поліетиленової продукції. 
 • Міцність (щільність матеріалу від 5 мкм). Пакети витримують високі навантаження, стійкі до розриву при правильному використанні.
 • Сервіс. Ви можете замовити пакети на втулці з потрібними розмірами у потрібній кількості.
 • Нанесення логотипів. При необхідності наносимо Private Label на пакети в рулоні, що допомагає зробити Ваш бренд впізнаваним.

З питань придбання поліетиленових пакетів на шпулі в рулоні телефонуйте +38 066 333 28 11 менеджер проконсультує з питань та оформить замовлення.

Виготовимо будь-який розмір за вашими вимогами

Більше нашої продукції: