Рукавички поліетиленові в коробці

рукавички одноразові поліетиленові Істок
целлофановые перчатки Исток
рукавички одноразові поліетиленові Істок
целлофановые перчатки Исток
Опис товару

Якщо вас цікавлять одноразові рукавички поліетиленові в коробці, купити їх за ціною виробника пропонує компанія ''Істок''. Також у широкому асортименті представлені необхідні у побуті та професійних сферах діяльності товари стабільно високої якості: стрейч, поліетиленова упаковка.

Характеристики

Матеріал:

HDPE

Розмір:

L

Товщина:

К-ть:

500 шт.

Докладно Приховати

Де використовуються рукавички одноразові поліетиленові в коробці

Оптимальне рішення для рітейлу, готельно-ресторанної сфери, промислових підприємств – купувати рукавички одноразові поліетиленові оптом. Ці практичні вироби мають попит при виконанні різних робіт разового характеру, коли необхідно захистити руки від вологи, слабоагресивних хімічних речовин, барвників та інших забруднень. До того ж їх можна використовувати для їжі, щоб запобігти попаданню в страву бактерій з рук.

Тому поліетиленові рукавички незамінні для кухні у закладах громадського харчування, а також є обов'язковим атрибутом у продуктових відділах магазинів та супермаркетів, на ринках, у технологічних цехах на виробництвах харчової промисловості, у перукарнях і т.д.

Переваги рукавичок одноразових поліетиленових від компанії "Істок"

1. Мінімальна товщина

Товщина рукавички з поліетилену складає всього 9 мкм, тому її присутність на руці практично не відчувається і не заважає виконанню звичних дій.

2. Міцність виробів

Незважаючи на мінімальну товщину, одноразові рукавички поліетиленові досить міцні, тому добре виконують свої функції.

3. Універсальний розмір

Наші рукавички виготовлені в одному універсальному розмірі, що дозволяє легко вдягати їх на руки будь-якої комплекції. При цьому кожна рукавичка підходить як на праву, так і ліву руку.

4. Бюджетна вартість

Рукавички одноразові поліетиленові в коробці, купити які ми пропонуємо оптом, реалізуються за низькою ціною упаковки. Стабільна цінова політика робить нас надійним довгостроковим партнером для різних видів бізнесу в Україні.

На нашому сайті ви можете замовити рукавички одноразові поліетиленові в упаковці 500 штук. Компанія пропонує дрібний опт на вироби власного виробництва. Визначтеся з обсягом замовлення та оформляйте покупку у зручний для вас час. У разі потреби менеджери допоможуть визначитися з типом продукції та підібрати найбільш оптимальне для вас рішення.

Виготовимо будь-який розмір за вашими вимогами

Більше нашої продукції: