Стретч плівка

стретч-плівка купити оптом ISTOK
стретч-плівка купити оптом ISTOK
Опис товару

Компанія Istok пропонує купити стретч плівку крупним або дрібним оптом із доставкою у будь-які регіони України. Це продукція власного виробництва. Вона поєднує високі експлуатаційні характеристики, розумну вартість, безпеку для здоров'я. Висока якість товару підтверджена сертифікатами відповідності. Купити стретч плівку з доставкою по Україні: великий вибір, хороші ціни.

Характеристики

Матеріал:

LLDPE

Ширина:

Товщина:

Колір:

вибір кольору

Друк:

ні

Докладно Приховати

Купити стретч плівку з доставкою по Україні: великий вибір, хороші ціни

Стретч-плівка – матеріал, що призначений для пакування різноманітних товарів та вантажів, у тому числі й на піддонах. Ми пропонуємо продукцію власного виробництва. Високу якість товару підтверджено сертифікатом відповідності. З каталогу товарів ви зможете підібрати плівку завтовшки від 8 до 17 мкр, шириною 250-500 мм. Загальна довжина матеріалу в рулоні – 150-200 м, а вага упаковки – від 0,35 до 2,2 кг. Також можливе виготовлення продукції на індивідуальне замовлення під вимоги клієнта.

Переваги стрейч плівки

Стретч плівка – поширений пакувальний матеріал, що поєднує в собі низку вагомих переваг:

  • зручність та простота у використанні: не треба використовувати додатково клей, скотч тощо;
  • зберігає привабливий вид харчових продуктів, захищає їх від температурних перепадів, обвітрювання, усихання, забруднень;
  • дозволяє розглянути вміст упаковки без її розриву або ушкодження;
  • висока економічність використання: може розтягуватися;
  • підвищена стійкість упаковки до розривів, проколів;

Ці особливості зробили плівку надзвичайно затребуваною на багатьох виробничих підприємствах, у торговельній сфері, у побуті. Купити стретч плівку варто для пакування та транспортування м'яса, риби, фруктів, овочів, їх розфасовки у торгових точках, кафе, ресторанах. Можна використовувати її при роботі із замороженими продуктами. Плівкою можна надійно зафіксувати товар на піддонах або палетах, що запобігатиме його переміщенню при транспортуванні. Область застосування широка та різнобічна. Плівка, представлена ​​в нашому каталозі товарів підходить як для ручного, так і для машинного пакування.

Чому за оптовою закупкою стретч плівки варто звернутися до Istok?

Компанія «Істок ІНТ» – виробник пакувальних матеріалів з 23-річною історією. Ми пропонуємо купити стретч плівку крупним або дрібним оптом з доставкою в будь-які регіони України. Вона поєднує в собі високі експлуатаційні характеристики, розумну вартість. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  1. Великий вибір товарів під різне призначення. Підберіть із каталогу відповідну стретч плівку під майбутні завдання.
  2. Вигідні умови купівлі: гнучкі ціни, додаткові знижки, бонусні програми для постійних та оптових покупців.
  3. Гарантії якості: продукція сертифікована.
  4. Оперативну обробку замовлень та організацію доставки по регіонах України.
  5. Найкраща сировина. У виробництві використовуємо власні технології контролю якості. Дбаємо не тільки про здоров'я людини, а й про природу.

Замовити стретч плівку великим або дрібним оптом можна через кошик сайту або по телефону. Усі деталі співробітництва рекомендуємо наперед уточнювати у менеджерів.

Виготовимо будь-який розмір за вашими вимогами

Більше нашої продукції: