Пакети поліетиленові фасувальні в м'якому рулоні

целофановый пакетик Исток
пакеты полиэтиленовые фасовочные ИСТОК
целофановый пакетик Исток
пакеты полиэтиленовые фасовочные ИСТОК
Опис товару

Пакет поліетиленовий у м'якому рулоні – універсальна категорія пакувальної продукції. Вона повсюдно використовується на ринках, в магазинах і навіть у побуті. Може використовуватися продавцями за прилавком або у вільному доступі покупців.

Характеристики

Матеріал:

Ширина:

Висота:

Товщина:

Колір:

вибір кольору

Друк:

є

Докладно Приховати

На відміну від рулонів на жорсткій основі у них всередині немає картонної катушки (шпулі). Завдяки такому рішенню знижується вага упаковки, підвищується зручність її зберігання. Компанія «Істок» пропонує купити такі фасувальні пакети за цілком розумними цінами по 100 штук у рулоні. Ми пропонуємо великий та дрібний опт, підберемо цікаві пропозиції для кожного замовника.

Розміри поліетиленових пакетів у м'яких рулонах, що доступні для замовлення

Наша компанія вже понад 20 років спеціалізується на виробництві поліетиленових виробів. Широкий асортимент товарів дозволить задовольнити запити будь-якої категорії покупців. У нас можна замовити оптом пакети поліетиленові фасувальні в м'якому рулоні наступних розмірів:

  • 10*27 см (100 штук);
  • 17*28 см (100 штук);
  • 18*35 см (100 штук);
  • 20*30 см (100 штук).

Якщо серед представленого асортименту не виявиться необхідного вам розміру, можна звернутися за виготовленням на замовлення: будь-які розміри, кольори, в тому числі з логотипом. Так ви отримаєте не тільки якісний пакувальний матеріал, а й маркетинговий інструмент для бізнесу.

Переваги поліетиленових фасувальних пакетів

На ринку поки що немає альтернативи пакувальним виробам з поліетилену. І фасувальні пакети у м'якому рулоні – не виняток. До їх переваг відносять:

  • абсолютну безпеку з точки зору санітарно-епідеміологічних норм: не шкодять здоров'ю людини;
  • універсальність: можуть використовуватися для пакування різних категорій товарів – м'ясної, рибної, молочної продукції, фруктів, овочів, круп, побутової хімії та ін;
  • зручність використання: наявність перфорації між окремими виробами спрощує їх відрив;
  • надійний захист вмісту від впливу вологи, бактерій, пилу та інших забруднень: можна використовувати не тільки для фасування, а й для зберігання;
  • мінімальна вартість: вагома перевага для власників бізнесу, адже упаковка надається покупцям безкоштовно;
  • хорошу місткість: бічні складки збільшують об'єм.

Універсальна упаковка за невисокою ціною – це і є поліетиленові фасувальні пакети в м'якому рулоні.

Переваги співпраці з «Істок»

Компанія «Істок» пропонує готові поліетиленові фасувальні пакети в м'якому рулоні та їх виготовлення на замовлення за гарною ціною. У нас ви знайдете сертифіковану продукцію, яка поєднує високу якість, надійність. Цьому сприяє використання у виробничому процесі поліетилену низького тиску: наділяє вироби підвищеною міцністю за мінімальної товщини. З розмірної лінійки можна буде підібрати ті вироби, які будуть відповідати вашим побажанням.

Щоб дізнатися про умови опту, деталі співробітництва, терміни поставки, зв'яжіться з менеджерами нашої компанії. Пропонуємо скористатися телефоном або надіслати запит через форму зворотного зв'язку.

Виготовимо будь-який розмір за вашими вимогами

Більше нашої продукції: