Пакет "майка" у пачці

пакет майка в пачке ИСТОК
пакеты маечки оптом Исток
пакет майка в пачке ИСТОК
пакеты маечки оптом Исток
Опис товару

Представляємо універсальний вид фасувальної продукції - пакет "майка" поліетиленовий у пачці, затребуваний у магазинах продуктових та промислових товарів, торгових мережах, закладах з їжею на виніс тощо.

Характеристики

Матеріал:

Ширина:

Висота:

Товщина:

Колір:

вибір кольору

Друк:

є

Докладно Приховати

Недорого купити оптом цей та інші види виробів з поліетилену в Україні пропонує компанія “Істок”, яка є виробником з досвідом роботи понад 20 років на ринку.

Розмірна лінійка пакетів поліетиленових типу "майка" у пачці

Виробничі потужності нашої компанії дозволяють серійно випускати широкий асортимент поліетиленової продукції різної щільності та розмірів, у тому числі фасувальні пакети "майка":

  • 16*30 см (100 штук в упаковці);
  • 22*36 см (100 штук в упаковці);
  • 22*37 см (100 штук в упаковці);
  • 22*40 см (100 штук в упаковці);
  • 24*42 см (200 штук в упаковці);
  • 24*43 см (200 штук в упаковці).

З урахуванням індивідуальних потреб вашої діяльності з товарного асортименту можна підібрати прийнятні варіанти замовлення в потрібній кількості. Для покупки доступний великий, середній та дрібний опт за вигідними цінами.

5 причин купити пакет "майка" поліетиленовий у пачці

Компанія "Істок" виготовляє пакети типу "майка", які мають наступні переваги:

1. Вигідна ціна

Виготовлення поліетиленових пакетів "майка" у пачці на замовлення у великих обсягах здешевлює вартість виробництва та дозволяє нам встановлювати досить низькі ціни на продукцію власного виробництва.

2. Підйомна міцність

Завдяки тому, що пакети поліетиленові типу “майка” у пачці здатні витримувати великі навантаження, при використанні за призначенням вони демонструють міцність на прокол та розрив, що робить їх надійними та зручними у використанні.

3. Достатня місткість

Пакети для фасування виробництва “Істок” підходять для різноманітних товарів, тому служать практичним витратним матеріалом для будь-якого магазину, супермаркету, кафе, ресторану та інших торгових точок та закладів громадського харчування, промислових підприємств тощо.

4. Широка розмірна лінійка

З представлених в лінійці розмірів можна легко вибрати і замовити пакет поліетиленовий "майка" в пачці, що підходить вам за параметрами.

5. Можливість брендування

Важлива перевага пакетів типу “майка” полягає в тому, що на них можна наносити логотипи (рисунки) і таким чином використовувати як ефективний маркетинговий інструмент підвищення пізнаваності власного бренду.

З питань замовлення пакетів "майка", в тому числі виготовлення Private Label, ви можете звернутися до менеджерів он-лайн або за телефоном і в повному обсязі отримати інформацію, яка цікавить.

Виготовимо будь-який розмір за вашими вимогами

Більше нашої продукції: