Рукавички поліетиленові відривні на планшетці

полиэтиленовые перчатки Исток
купить целлофановые перчатки Исток
полиэтиленовые перчатки Исток
купить целлофановые перчатки Исток
Опис товару

У хлібному або овочевому відділі будь-якого маркету, в салоні краси, кухні ресторану або на виробництві напівфабрикатів невід'ємним витратним матеріалом є рукавички одноразові відривні поліетиленові.

Характеристики

Матеріал:

HDPE

Розмір:

L

Товщина:

К-ть:

100 шт.

Докладно Приховати

Купити недорого вироби для захисту рук від надійного виробника в Україні не є проблемою — у цьому вже встигли переконатися постійні клієнти компанії “Істок”. У нас можна безпосередньо замовити товари однієї категорії або набором у необхідній кількості (великим, середнім та дрібним оптом), не переплачуючи при цьому, як при купівлі через посередників.

Переваги рукавичок поліетиленових одноразових відривних

Протягом багатьох років клієнти з різних сфер замовляють рукавички одноразові відривні поліетиленові оптом в нашій компанії, адже ми пропонуємо не тільки вигідні умови співпраці, а й продукцію незмінно високої якості.

Поліетиленові рукавички одноразового типу на 100 штук в упаковці мають ряд переваг:

1. Захисна функція

Виробництво атрибутів гігієни, до яких відносяться рукавички з поліетилену, здійснюється відповідно до епідеміологічних вимог. Тому руками в одягнених одноразових рукавичках можна безпечно стикатися з продуктами харчування при формуванні та передачі замовлення покупцю в магазині, у процесі приготування їжі або під час сервірування страв у закладах ресторанної сфери обслуговування тощо.

2. Характеристики міцності

Міцність поліетиленових рукавичок, призначених для разового використання дозволяє успішно виконувати виробам свої безпосередні функції.

3. Легка вага та мінімальна товщина

Виконані з дуже тонкого поліетилену одноразові рукавички не обтяжують руки, що дозволяє комфортно здійснювати в них звичні дії без зниження якості роботи.

4. Зручне пакування

Продумана форма упаковки дозволяє відірвати необхідну для роботи кількість рукавичок, після чого інші продовжують залишатися в зафіксованому положенні, не розсипаючись та не розлітаючись по приміщенню.

5. Доступна ціна

Виготовлення рукавичок одноразових поліетиленових відривних великими партіями знижує вартість кожної упаковки. В результаті, скільки б одиниць не склало ваше замовлення, покупка буде порівняно дешевою.

Вам залишається тільки визначитися з розміром замовлення та оформити його найзручнішим способом. А якщо ви не можете зробити вибір самостійно, зверніться за допомогою до наших менеджерів.

Виготовимо будь-який розмір за вашими вимогами

Більше нашої продукції: