Біорозкладні пакети типу «майка»

біорозкладний пакет Істок
біорозкладний пакет Істок
Опис товару

Біорозкладний пакет майка – пакувальна екопродукція, при виготовленні якої використовується сировина з прискореним періодом розпаду. За зовнішнім виглядом, властивостями міцності, зручності використання вони не поступаються класичним поліетиленовим виробам. Але, на відміну від них, вони розкладатимуться не кілька сотень років, а набагато швидше.

Характеристики

Матеріал:

PLA

Ширина:

Висота:

Товщина:

Колір:

немає

Друк:

є

Докладно Приховати

Середній період їхнього розпаду від 1 місяця до 3 років залежно від технології виготовлення, умов зберігання та використання.

У компанії «Істок» можна купити пакети, що розкладаються, маленьких і великих розмірів великим і дрібним оптом. Продукція сертифікована, що підтверджує її високу якість.

Особливості та переваги біорозкладних пакетів типу «майка» від компанії «Істок»

На ринку представлено кілька різновидів пакетів, що біорозкладаються. Вони можуть виготовлятися із кукурудзяного або картопляного крохмалю. У нашому каталозі товарів представлена ​​продукція з крохмальної гранули. Використання кукурудзяного крохмалю при виробництві біорозкладних полімерів виявилося найбільш перспективним на практиці. У чистому вигляді крохмальні PLA-гранули є водостійким, прозорим матеріалом з хорошим глянцем. Але він досить крихкий, жорсткий, а при температурі понад 50 – 55 °С починає деформуватися. Змінити ці властивості матеріалу та підвищити його практичність допомогли спеціальні добавки PBAT – пластик, що компостується, на основі нафти.

Біорозкладні пакети - натуральний гідро- або компостований матеріал. Особлива технологія виробництва сприяє виділенню молочної кислоти, яка стає основою полімерної суміші. Така продукція потребує правильної утилізації, зокрема компостування. Цей процес передбачає підтримання певної температури та рівня вологості, концентрації кисню. Ще одна обов'язкова умова компостування – наявність мікроорганізмів. Відбуватися цей процес може як у домашніх, так і промислових умовах. Вдома їх можна перетворювати на компост разом із зіпсованими продуктами харчування. Отриману масу можна використовувати як ефективне і недороге добриво для саду, городу. Такі процеси поступово запускаються і в індустріальних масштабах. На заводах створюються такі умови, за яких пакет повністю розкладається після використання всього за 1 - 3 місяці.

На сьогоднішній день біорозкладні пакети складають гідну конкуренцію паперовим аналогам. У порівнянні з ними вони відрізняються рядом переваг:

  • можливість повторного використання;
  • мінімальні викиди у навколишнє середовище шкідливих речовин у виробничому процесі;
  • не вимагають вирубування лісів (паперові пакети виготовляються із первинної сировини);
  • можна використовувати у вологу погоду;
  • підвищена гнучкість, що додає зручності у використанні;
  • можливість виготовити пакети різної щільності та вантажопідйомності.

Компанія «Істок» піклується не тільки про людину та її зручність, а й про природу. У нас можна купити еко пакети майка на основі крохмальної гранули. Ця технологія на загальносвітовій практиці довела свою ефективність, економічність та безпеку для довкілля. А ще вони підходять для пакування та перенесення харчових та нехарчових товарів. Чи не вступають у реакцію з вмістом, не виділяють токсичних речовин.

Якщо вас цікавлять пакети типу майка з логотипом, що біорозкладаються, повідомте про це менеджерам компанії при оформленні замовлення. Дізнатися про умови опту, терміни індивідуального виготовлення еко пакетів майка, актуальні ціни можна за телефоном або через форму зворотного зв'язку.

Виготовимо будь-який розмір за вашими вимогами

Більше нашої продукції: