Новини

Виробництво біопакетів

Збереження екології – тема, яка завжди буде актуальною. І ми, як виробники поліетиленової продукції, не можемо залишитися осторонь.

Команда Istok — прихильники усвідомленого споживання та турботи про навколишнє середовище, тому сьогодні пропонуємо поговорити про біопакети, їх виробництво та порівняння з папером, поліетиленом.

22/12/2021

Виготовлення сміттєвих пакетів

Пакети для сміття – невід'ємна частина будь-якого бізнесу, підприємства чи домогосподарства. Часи, коли відходи виносили у відрах та інших ємностях, вже давно у минулому. На зміну такому незручному способу прийшли пакети для сміття різних кольорів, розмірів, видів. Тепер процес утилізації відходів став комфортнішим, що полегшує повсякденне життя.

22/12/2021

Виробництво пакетів для пакування пляшок води

Важливий пункт комфортного та безпечного транспортування великогабаритних судин – їхня грамотна упаковка. Звичайно, йдеться не про герметичність бутлів, адже це базова необхідність. Для того щоб оболонка судин не бруднилася і не ушкоджувалася, використовують спеціалізовані поліетиленові пакети.

06/12/2021

Ресайклінг як спосіб турботи про світ

Ресайклінг - чудовий спосіб зробити нашу планету ще кращою. Багато європейських (і не тільки) країн уже давно впроваджують цю практику. Наприклад, з 2016 року Німеччина посідає першу позицію серед країн-ресайклерів. І наша команда робить все можливе, щоб прирівняти Україну до лідерів у цій сфері.

06/11/2021