Поліетиленові пакети-вкладиші

полиетиленовые пакеты вкладыши Исток
полиетиленовые пакеты вкладыши Исток
Опис товару

Поліетиленові пакети-вкладиші – різновид пакувальної продукції. Використовуються як прошарки між тарою та товарами, які у ній зберігатимуться. Вони застосовуються для транспортування та зберігання олії та жирів, харчових добавок, кондитерських виробів, солоної, мороженої риби, морепродуктів, овочів, фруктів, сипучих продуктів.

Характеристики

Матеріал:

Ширина:

Висота:

Товщина:

Колір:

вибір кольору

Друк:

є

Докладно Приховати

Використовуються і для нехарчових товарів: хімічних речовин, будівельних сумішей та ін. У каталозі товарів компанії «Істок» можна підібрати мішки-вкладиші для різних сфер застосування: харчової, легкої, важкої промисловості, медицини, будівельної галузі, торгівлі та сфери обслуговування. Ми пропонуємо покупцям великий та дрібний опт, широкий асортимент, можливість виготовлення на замовлення.

Розміри мішків-вкладишів виробництва «Істок»

Власне виробництво дозволяє випускати мішки для фасування різних категорій товарів у різноманітності розмірів:

  • 390*480 мм (100 штук в упаковці)
  • 390*500 мм (100 штук в упаковці);
  • 410*520 мм (200 штук в упаковці);
  • 410*540 мм (200 штук в упаковці).

Зверніть увагу: відрізняються не тільки розміри мішків-вкладишів, але й щільність матеріалу, кількість штук в упаковці. Можна купити мішки-вкладиші для конкретного асортименту товарів та тари, з якою вони будуть використовуватися. Також можна замовити оптом індивідуальне виготовлення продукції. При виробництві врахуємо побажання замовника за розмірами, кольором, щільністю, складом (технічні або харчові), кількістю мішків в упаковці. Також можливе нанесення логотипу.

Переваги застосування поліетиленових мішків-вкладишів

Зручність застосування – одна з вагомих переваг поліетиленових мішків-вкладишів. Сучасні технології виробництва, які використовуються на нашому підприємстві, наділяють продукцію високими експлуатаційними характеристиками.

Купити поліетиленові вкладки варто, якщо ви хочете:

  • забезпечити надійний захист товарів від впливу вологи, пилу, бактерій, грибків несприятливих природних факторів;
  • виключити контакт продукту з тарою, в якій він зберігається або транспортується;
  • мінімізувати ймовірність псування товару при механічному пошкодженні зовнішньої упаковки;
  • забезпечити надійне зберігання сипучих матеріалів: цукру, борошна, круп, добрив, засипок, пінопластових гранул.

Поліетиленові мішки зберігають властивості при високих та низьких температурах. Вкладиші міцні та стійкі до навантажень мають запас на розтягнення завдяки підвищеній еластичності матеріалу. При необхідності вкладиші можуть використовуватися і як самостійна упаковка, тобто без тари.

Вигідні умови купівлі поліетиленових мішків-вкладишів від «Істок»

Компанія «Істок» понад 20 років виготовляє пакувальні вироби з поліетилену різного призначення. Звертаючись за купівлею мішків-вкладишів до нас, ви отримуєте товари, які відповідають усім санітарним нормам та вимогам, що підтверджено відповідними сертифікатами. У виробничому процесі застосовується поліетилен низького тиску. При рівній товщині такі мішки будуть більш міцними та зносостійкими порівняно з аналогами.

Гнучкі ціни поліетиленових вкладишів та їхня якість гарантує вигідні умови співпраці для тих, хто оформлює замовлення як на великий, так і на дрібний опт. Продукція постачається по всіх регіонах України транспортними компаніями.

Оформити замовлення на мішки-вкладиші, дізнатися про деталі співпраці можна у менеджерів компанії  «Істок» по телефону або через онлайн-форму зв'язку.

Виготовимо будь-який розмір за вашими вимогами

Більше нашої продукції: