Еко пакет фасувальний

еко пакети оптом Исток
еко пакети оптом Исток
Опис товару

Компанія “Істок” спеціалізується не тільки на випуску пакувальних та супутніх матеріалів зі звичайного поліетилену відмінної якості (пакетів, рукавичок, стрейч плівки та ін.), але також самостійно розробляє та виробляє еко пакет із крохмальної гранули PLA.

Характеристики

Матеріал:

PLA

Ширина:

Висота:

Товщина:

Колір:

немає

Друк:

є

Докладно Приховати

Купити біорозкладну продукцію, яка користується все більшою популярністю у закладах фаст-фуду та бакалії, супер- та гіпермаркетах, у кейтерингових компаній, ви можете легко та без переплат на нашому виробництві. 

В якості сировини для виготовлення органічного пакування використовуються гранули PLA, які одержують шляхом переробки рослинного крохмалю. Є різні способи застосування таких гранул: екструдування в плівку або лист, лиття в прес-форми під тиском, лиття в листи та ін. 

Виходячи зі складу, PLA-матеріал є особливим видом пластику, який у спеціально створених для компостування умовах розкладається. У такий спосіб в домашніх умовах можна легко компостувати цей вид продукції.

В індустріальних масштабах за допомогою спеціального обладнання компостування не тільки дає змогу отримати добрива високої якості, а й забезпечує екологічність утилізації відходів у великих кількостях. Тому компостна промисловість має великі перспективи розвитку як у світі, так і в Україні.  

Плюси біологічних пакетів

З переваг використання еко пакетів для фасування та індивідуального пакування товару варто відзначити наступні:

  • Високі експлуатаційні характеристики

При мінімальній товщині матеріалу, з якого виготовлений еко-пакет для продуктів і нехарчових товарів, він надійно захищає вміст від вологи, жирів та інших забруднень. На відміну від паперу, біорозкладний матеріал має порівнянні з поліетиленом характеристики, тому підходить для багаторазового використання (не розмокає під дощем або від протікання продуктів у ньому, не меніться). 

  • Зручність для зберігання

За рахунок гнучкості, малогабаритності та легкої ваги фасувальні біологічні пакети в упаковці займають набагато менше місця в порівнянні з паперовими. Тому із зберіганням та транспортуванням такої продукції не виникає проблем ні на території великого виробництва, ні на площах невеликої торгової точки. 

  • Більше безпечні для екології

На відміну від звичайного пластикового пакета, органічний пакет під впливом сонця або температури вище 60 °С втрачає свої механічні властивості протягом приблизно трьох місяців без утворення токсичних відходів і повністю розкладається у компостній ямі. При цьому упаковка з біорозкладного матеріалу в рази екологічніша за паперову, на виробництво якої витрачається більше води, а вуглецевий слід вищий. 

  • Вигідна ціна

Наше підприємство пропонує вигідно замовити еко пакети оптом (великим, середнім та дрібним) в упаковках від 50 і більше штук. Чим більший тираж еко пакетів фасувальних, купити які вам потрібно, тим нижча ціна придбання оптом.

  • Можливість друку логотипу

За індивідуальним замовленням ми виготовляємо фасувальні пакети з нанесенням вашого логотипу без шкоди якості біорозкладних виробів. В результаті ви отримуєте не тільки сучасну екопродукцію для забезпечення потреб своєї діяльності, а й ефективний інструмент просування бізнесу серед конкурентів на ринку. 

Для замовлення залишайте заявку на сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону на сторінці. А якщо перед покупкою вам потрібна консультація, наші менеджери готові відповісти на всі питання щодо категорії товару, яка цікавить, і підібрати оптимальний варіант з асортименту нашої продукції.

Виготовимо будь-який розмір за вашими вимогами

Більше нашої продукції: