Виготовлення сміттєвих пакетів

Пакети для сміття – невід'ємна частина будь-якого бізнесу, підприємства чи домогосподарства. Часи, коли відходи виносили у відрах та інших ємностях, вже давно у минулому. На зміну такому незручному способу прийшли пакети для сміття різних кольорів, розмірів, видів. Тепер процес утилізації відходів став комфортнішим, що полегшує повсякденне життя.

Не менш зручний і факт наявності ручок/зав'язок на сміттєвих пакетах: вміст не вивалюється з поліетиленових мішечків, а донести його до місця призначення не важко.

Якщо говорити про матеріал, з якого виготовляються подібні пакети, у компанії Istok є 2 актуальні варіанти поліетилену, використовуваного у виробництві:

  • первинний;
  • вторинний.

В чому різниця? Давайте розберемося.

Первинний поліетилен - сировина, при виготовленні якої використовуються ПНТ/ПВТ гранули вищого ґатунку. На його основі виготовляється продукція, що відрізняється еластичністю, гарною якістю та відсутністю неприємних запахів. З недоліків такого товару можна назвати нераціональне використання ресурсів при ігноруванні технології вторинної переробки пластикових відходів.

Вторинний поліетилен – сировина, при виготовленні якої використовуються перероблені відходи первинної продукції. При грамотному контролі його виробництва, що ми й робимо, товар із такого матеріалу анітрохи не поступається якістю своєму попереднику. Такий підхід забезпечує не лише зниження вартості сміттєвих пакетів, але й допомагає зберегти навколишнє середовище, позбавивши його перевантаження поліетиленовими відходами.

Виробництво виробів із вторинної сировини – практика багатьох європейських країн. І ми, як представники України, не залишилися осторонь. Політика компанії Istok частково спрямована на усвідомлене споживання та боротьбу за екологічність. Ми створили власне виробництво з переробки сировини, щоб контролювати процес ресайклінгу; та лабораторію, щоб відстежувати якість одержуваної гранули.

Ми впевнені, що за рециклінгом та економікою, спрямованою на вторинне використання подібних матеріалів, — майбутнє. Команда Istok йде в ногу з часом, підтримує процес вторинної переробки, не втрачаючи якість одержуваної гранули та продукції, що випускається.

Ви можете самостійно вибрати матеріал, з якого буде виготовлений саме ваш товар. Якщо не вдається визначитися чи виникли питання – будь ласка, не соромтеся звернутися за консультацією до наших спеціалістів.

Будьте впевнені, який би матеріал ви не вибрали, ваш товар вийде однаково якісним.

Схожі новини