Виробництво біопакетів
Збереження екології – тема, яка завжди буде актуальною. І ми, як виробники поліетиленової продукції, не можемо залишитися осторонь.
Команда Istok — прихильники усвідомленого споживання та турботи про навколишнє середовище, тому сьогодні пропонуємо поговорити про біопакети, їх виробництво та порівняння з папером, поліетиленом.
Пакети із крохмальної гранули: переваги
До основних плюсів біорозкладних пакетів Istok ми відносимо:
- еластичність та м'якість;
- відсутність шкоди для екології при правильній утилізації;
- повністю розкладаються в компості або ґрунті протягом 30 - 60 днів;
- не накопичують статичну електрику.
Оскільки пакети з крохмалю не підлягають переробці, потрібно чітко контролювати їхню утилізацію. Щоб запустити процес розкладання такої продукції, необхідно забезпечити достатню вологість, оптимальну температуру та доступ мікроорганізмів, що запускають процес біодеградації.
Зверніть увагу: пакети з крохмалю не можна викидати на звалище. Вони підлягають компостуванню у домашніх чи промислових умовах.
У чому ж різниця?
Домашнє компостування - це розкладання продукції в закритому, ізольованому контейнері або ямі для компосту. Якщо ви мешкаєте в квартирі, оптимальним варіантом стане покупка набору для компостування в домашніх умовах. Якщо ж у вас є будинок або дача з ділянкою – можете викопати яму для компосту.
Промислове компостування — те саме розкладання продукції, але вже в рамках підприємства, на якому встановлено спеціалізоване обладнання для переробки відходів.
Що краще: крохмальна гранула, папір чи поліетилен?
Якийсь час була популярна інформація про те, що папір є найбільш екологічним матеріалом з усіх можливих. Цілком ймовірно, що дані відомості «гуляють» інтернетом і досі. Відразу хочемо сказати, що це міф. «Чому?» - запитаєте ви. Наша відповідь вже готова, читайте нижче.
Виробництво паперу - багатопереробний процес, який значно забруднює стічні води, а також вимагає великих витрат деревини та електроенергії. До вагомих недоліків паперової продукції можна віднести:
- крихкі пакети, непридатні до багаторазового використання;
- рідкість переробки;
- при виробництві виділяються шкідливі речовини;
- надмірне використання ресурсів: води, деревини, електроенергії.
Якщо говорити про поліетиленові пакети, тут ситуація набагато краща, ніж у випадку з паперовими. Пластик підлягає переробці, а значить може використовуватися як вторинна сировина. Подібний підхід допомагає активувати усвідомлене споживання та зберегти довкілля, не перевантаживши його сміттям.
Дати друге дихання поліетилену - чудовий спосіб допомогти нашій планеті. А щоб робити це було ще легше, ми готові купити у вас придатний для переробки матеріал і перетворити його на гранулу, придатну для виготовлення пакувальної продукції.
До речі, вчені Данського міністерства екології та харчування з'ясували, що паперові пакети шкодять навколишньому середовищу в 40 разів більше, ніж поліетиленові (за умови їх переробки).
Підсумувавши, можна зробити такі висновки: виробляти та використовувати пакети рекомендується з крохмальної гранули або поліетилену. Подібна продукція піддається або ресайклінгу, або повному розкладанню - обидва варіанти не шкодять екології та економлять ваш бюджет.
Схожі новини