Виробництво пакетів для пакування пляшок води

Важливий пункт комфортного та безпечного транспортування великогабаритних судин – їхня грамотна упаковка. Звичайно, йдеться не про герметичність бутлів, адже це базова необхідність. Для того щоб оболонка судин не бруднилася і не ушкоджувалася, використовують спеціалізовані поліетиленові пакети.

Така упаковка також виступає в якості:

  • допоміжного елементу при перенесенні бутлів;
  • рекламної продукції компанії, адже на продукцію можна нанести логотип та слоган.

При виробництві пакетів для упаковки бутлів використовується як первинний, так і вторинний поліетилен.

Первинна сировина — виготовлення відбувається з урахуванням ПНТ/ПВТ гранули вищого сорту. Його переваги: ​​еластичність, відмінна якість, відсутність сторонніх запахів. Таке пакування бажано використовувати кілька разів, а потім віддавати на переробку.

Якщо у вас вже зібрався матеріал для ресайклінгу, будемо раді купити його. У нас є власне виробництво з переробки відходів поліетилену, завдяки якому виробляємо якісну вторинну сировину і допомагаємо зробити планету чистішою, позбавити її надлишку сміття внаслідок неусвідомленого споживання.

Вторинна сировина – це перероблені відходи первинної продукції. Якщо чітко контролювати процес ресайклінгу, виробництво пакетів для пакування бутлів з такого матеріалу буде не менш якісним, ніж первинного поліетилену.

Крім власного виробництва для переробки пластикових відходів ми заснували лабораторію для аналізу отриманої сировини. Це також дозволяє тримати планку і стежити за якістю матеріалу, що розробляється.

Купуючи пакети для пакування пляшок води, будьте певні, що ніякі погодні умови не забруднять посудину з рідиною. Не менш приємний і той факт, що ємність не буде припадати пилом на складі та приїде до клієнта в чистому, акуратному, презентабельному вигляді.

Радуйте своїх замовників якісним продуктом та сервісом, а ми із задоволенням допоможемо вам у цьому!

Схожі новини